Informacje

Dlaczego James Harden nie może zdobyć 30 punktów w meczu?

Gwiazda Nets, James Harden nie jest tym samym graczem, którego znaliśmy, jak w poprzednich sezonach. Wie o tym zespół, trener Steve Nash, a co najważniejsze sam brodacz.

Dlaczego?

Po przegranej z Miami Heat we własnej hali, 32-latek przyznał, że nie będzie wstanie notować takich zdobyczy przez jakiś czas.

„Bardzo chcę wrócić do formy i zdobywać po 30, 40 punktów, ale nie mogę tego zrobić. W lato nie miałem okazji trenować. Odstawiłem wszystko na trzy miesiące. Kontuzja, którą przechodziłem wydarzyła się trzy razy w jednym sezonie.”

„To mój piąty, szósty mecz, w którym po prostu mogę grać. Bardzo bym chciał przyspieszyć proces kuracji i wrócić do nokautowania rywali – nic z tych rzeczy. Nie spieszę się. To sprawi, że pod koniec sezonu będę jeszcze silniejszy. Muszę dalej walczyć, zrobię to.”

W meczu z Miami, James zdobył 14 punktów, 7 zbiórek, 7 asyst, przechwyt i blok. Trener Steve Nash powiedział, że widzi przebłyski „starego” Hardena. Wie, że jego powrót do wysokiej formy zajmie jeszcze trochę czasu.

4 Komentarze

  1. […] James Harden – 29 pkt, 8 zb, 8 ast, stl, 2 blk ; Kevin Durant – 21 pkt, 8 zb, stl, blk ; LaMarcus […]

  2. […] Kevin Durant – 23 pkt, zb, 5 ast, blk ; James Harden – 18 pkt, 10 zb, 12 ast ; LaMarcus Aldridge – 16 pkt, 3 zb, ast ; DeAndre’ Bambry […]

  3. […] Kevin Durant – 32 pkt, 7 zb, 5 ast, stl, blk ; Joe Harris – 18 pkt, 6 zb, 2 stl, blk ; James Harden – 16 pkt, 4 zb, 11 ast, stl, […]

  4. […] się z takimi zawodnikami jak: Paul Goerge, James Harden czy Jerami Grant. Zajmuje trzecie miejsce w NBA pod względem przechwytów. Łysy notuje średnio […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like