Informacje

Dlaczego Gary Payton II nie wziąłby udziału w konkursie wsadów?

Gary Payton II został wprowadzony do składu Warriors ze względu na swoje umiejętności gry w defensywie, które znakomicie udało się dostrzec w dziewięciu pierwszym meczach obecnego sezonu.

28-letni „skoczek” NBA zaimponował nie tylko swojemu ojcu, członkowi Hall of Fame, ale także całej lidze. Obrońca jest gotowy podjąć wyzwanie i dzisiejszej nocy kryć wschodzącą gwiazdę – Trae Younga.

Jeśli śledziliście jego karierę w G League oraz NBA, doskonale wiecie, że Payton posiada inny ciekawy element w swojej grze.

POTRAFI wykonywać wsady.

Ale póki co, niechętnie nazwałby siebie najlepszym dunkerem GSW.

„Mamy w zespole ludzi, którzy potrafią robić różne rzeczy.” – powiedział Gary po zwycięstwie Warriors 120-107 z Houston Rockets. „Próbowałem dziś zachęcić Wiggsa do wzbicia się ponad obręcz. Pamiętajmy, że wciąż jest młody.”

„Wiem, że nadal potrafi to robić.”

W trzeciej kwarcie, sam Payton popisał się sytym finiszem. Otrzymał alley-oopa od Draymonda Greena. Syn legendy NBA przyznał, że lob na początku wydawał się być poza jego zasięgiem.

Nasuwa się zatem pytanie. Czy Gary Payton II weźmie udział w konkursie wsadów?

2 Komentarze

  1. […] Każdy z nas w zeszłym roku skupił się na oglądaniu 10 odcinkowej serii filmu dokumentalnego 'The Last Dance’. Jeden z odcinków nieco „dotyczył” Gary’ego Paytona II. […]

  2. […] Każdy z nas w zeszłym roku skupił się na oglądaniu 10 odcinkowej serii filmu dokumentalnego 'The Last Dance’. Jeden z odcinków nieco „dotyczył” Gary’ego Paytona II. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like