Informacje

Dirk Nowitzki wskazuje MVP oraz TOP 5 graczy, których uwielbia oglądać

Dirk Nowitzki na łamach NBC Sports wskazuje swój wybór NBA MVP sezonu 2020/2021.

Joel Embiid vs Stephen Curry? Dlaczego?

Kto otrzyma tytuł MVP 2020/2021?

Legenda, jednokrotny mistrz NBA – Dirk Nowitzki w tym tygodniu wziął udział w podcaście ’Takeoff”, rozmawiając z Johnem Clarkiem o najlepszym zawodniku Sixers – Joelu Embiidzie.

Niemiec, który całą swoją karierę spędził w jednym klubie od lat przyjaźni się Embiidem. Dirk wyjawił, że uwielbia patrzeć, jak rozwijają się jego umiejętności, które już są na poziomie MVP.

Ale czy popularny ’Dunking Deutschman’ uważa, że wielkolud z Filadelfii, zdobywając 30 punktów w pierwszym meczu pierwszej rundy playoffów przeciwko Wizards zasługuje na tytuł najlepszego gracza tego sezonu?

„W rywalizacji bierze kilku zawodników. Steph w tym roku wykonał niesamowitą robotę, zdobywając tytuł najlepszego strzelca. Ogląda się go z przyjemnością. Ludzie kochają mu kibicować, mały „chłopak” biega i rzuca z każdej pozycji.”

„Myślę, że zajęcie pierwszego miejsca na Wschodzie również stawia Embiida wysoko. Swój głos oddałbym na Stephena Curry’ego. Joel jest młody i będziemy mogli go oglądać jeszcze długi, długi czas.”

Z pewnością jest to mądra odpowiedź, ale dominacja centra 76ers po obu stronach parkietu stawia go nad gwiazdą Warriors. Curry był niesamowity, będąc w znacznie słabszej drużynie.

Reporter zapytał jeszcze „emeryta” o TOP 5 graczy, których według niego ogląda się najlepiej.

  • Luka Doncić: „Luka jest zdecydowanie jednym z nich. Myślę, że to oczywiste.”
  • Kevin Durant: „Jestem wielkim fanem KD i chyba każdy o tym wie.”
  • Stephen Curry: „Steph rzuca z połowy boiska. Ten dzieciak jest fantastyczny.”
  • Giannis Antetokounmpo: „Giannis to gość, który dwoma krokami pokonuje 3/4 boiska i do tego wykonuje wsady.”
  • Joel Embiid: „Bardzo fajnie się go ogląda. Gra z wielką pasją, radością i zawsze się uśmiecha, angażując publiczność.”

A ja na przykład lubię oglądać Dirka 🙂

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like