35 punktów Devina Bookera w meczu z Charlotte Hornets
Wyniki NBA

Devin Booker zawładnął Północną Karoliną. Miles Bridges – WOW!

Dzisiejszej nocy rozegrano cztery spotkania w NBA. Największy wynik indywidualny uzyskał – Devin Booker, gracz Phoenix Suns.

Phoenix Suns (31-14) – Charlotte Hornets (23-22) 101:97

W niedzielny wieczór o godz. 19.00 fani NBA zasiedli by oglądać widowisko w najlepszej koszykarskiej lidze świata, no i mięli. Devonte Graham zapewnił dogrywkę szerszeniom, a następnie mógł swoim rzutem trzypunktowym przeważyć losy spotkania w regulaminowym czasie gry.

W meczu, rzucający obrońca Hornets zdobył 30 punktów (7/16za 3), zbiórkę, 3 asysty. Dobre wyniki punktowe wykręcili również Terry Rozier (22 pkt, 10 zb, 1 ast, 1 st) oraz Miles Bridges (18 pkt, 12 zb, 1 ast).

MILES BRIDGES AGAIN!!!

Tytułowy Devin Booker przewodził w ekipie Słońc z Arizony, zdobywając 35 punktów, 6 zbiórek, 3 asysty, 2 przechwyty.

Mocne double-double zaliczył także Deandre Ayton – 14 punktów i 14 zbiórek.

Portland Trail Blazers (28-18) – Toronto Raptors (18-28) 122:117

Właściwie to gospodarze z Toronto przegrali mecz przez koszmarną trzecią kwartę spotkania (23:10). W drużynie Portland bardzo dobrze spisywał się duet Damian Lillard (22 pkt, 3 zb, 11 ast) – CJ McCollum (23 pkt, 7 zb, 5 ast, 2, stl, 3 blk).

Dodatkowo ładną dla oka linijkę zapisał Robert Covington – 13 punktów, 12 zbiórek, 2 asyst, 3 przechwyty i 4 bloki 🙂

W drużynie gospodarzy najlepszym zawodnikiem był Paskal Siakam, który był zdobywcą 26 punktów, 8 zbiórek, 2 asysty, .

Orlando Magic (15-31) – Los Angeles Lakers (30-17) 93:96

Jak sami widzicie wynik na styku i dopiero ostatnia kwarta zaważyła o zwycięstwie jeziorowców.

Najlepszym zawodnikiem LAL był Dennis Schroeder, który zakończył to spotkanie z 24 puntkami, 5 zbiórkami, 6 asystami, 2 przechwytami na koncie. Całkiem nieźle grał także Kyle Kuzma – 21 punktów, 11 zbiórek, 4 asysty.

W ekipie Orlando wyróżnił się rzucający obrońca – Dwyane Bacon, a jego zdobycz to 26 punktów, 8 zbiórek i asysta.