Devin Booker chwali Patricka Williamsa
Informacje

Devin Booker chwali Patricka Williamsa

To już kolejny gracz NBA, który chwali debiutanta Chicago Bulls – Patricka Williamsa. Tym razem słowa pochwały popłynęły od Devina Bookera.

Phoenix Suns podejmowali dzisiaj we własnej hali zespół z wietrznego miasta. Popis w tym meczu dał Devin Booker, który w wywiadzie chwalił debiutanta na pozycji niskiego skrzydłowego.

Thaddeus Young rozgrywa swój 14. sezon w NBA i nie widział czegoś takiego na oczy. Stwierdził, że to najlepszy blok, jakikolwiek widział. O czym mowa?

19-latka chwalili już m.in. LeBron James, Kawhi Leonard czy Giannis Antetokounmpo.

„Lubię tego dzieciaka. Podoba mi się jego sposób myślenia oraz mentalność.” – powiedział Booker po zwycięstwie Suns 121:116. „Porozmawialiśmy trochę na parkiecie, dałem mu kilka wskazówek. Myślę, że czego go świetna przyszłość.”

„Jest świetnym strzelcem. Pozwoliłem mu poczuć się komfortowo w pierwszej połowie. Kiedy zawodnicy tego kalibru czują się świetnie to nawet przy dobrej obronie ciężko ich zatrzymać. – powiedział Williams o Bookerze. „Myślę, że w drugiej połowie zacząłem grać agresywniej, jak i reszta zespołu, jednak on ciągle rzucał i docierał do swoich pozycji. Biorę za to odpowiedzialność.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like