Informacje

Dobry debiut Bey’a. Rose zabrał głos.

Nr 19 Draftu 2020 – Saddiq Bey po raz pierwszy wystąpił w NBA, w barwach Detroit Pistons. Debiutant w dzisiejszym meczu z New York Knicks zdobył 14 punktów (4/12 z gry), 2 zbiórki, asystę, przechwyt i blok. Przebywał na parkiecie 19 minut.

Derrick Rose przygotowując się do swojego pierwszego sezonu w NBA w 2008 roku miał możliwość zagrać w lidze letniej. Dla porównania uważa, że debiutanci w tym roku nie mieli możliwości obyć się z całą otoczką najlepszej ligi świata, a także dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu. Twierdzi, że jest to o wiele trudniejsze dla nowicjuszy.

To naprawdę niesprawiedliwe, kiedy o tym myślę. Ci wszyscy młodzi goście są rzuceni na głęboką wodę, bez przygotowania. – podkreśla Derrick Rose.

Trener Detroit Pistons Dwane Casey twierdzi, że jego drużyna lepiej radziła sobie ze skrzydłowym na boisku pomimo, że jego skuteczność rzutów nie była wysoka.

2 Komentarze

  1. […] NBA – Saddiq Bey nie był gorszy. Jego rezultat to 25 punktów, zbiórka, 2 asysty, 4 […]

  2. […] Często jednak słyszą, jak mama krzyczy i wygłasza krytykę. Tak było szczególnie u Saddiq Bey’a, który wracając z uczelni AAU musiał wysłuchiwać […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like