Informacje

Darius Garland i Evan Mobley tworzą dynamiczny duet

Wydaje się, że duet Darius Garland – Evan Mobley będzie powoli tworzył silną markę w NBA. Zalążek tego mogliśmy oglądać w dzisiejszym pojedynku Cavs z Pistons.

Ricky Rubio zagrał piłkę do dynamicznie wchodzącego Dariusa Garlanda, który wyrzucił piłkę pomiędzy dwoma zawodnikami Pistons. Z góry, akcję zakończył debiutant NBA – Evan Mobley.

Fascynujące połączenie Garland-Mobley zaczyna kwitnąć. To wielka przyszłość zespołu z Ohio. Kawaleria bardzo dobrze rozpoczęła ten sezon. Z rekordem 8-5 zajmuje czwarte miejsce w tabeli konferencji wschodniej, choć wielu widziało ich pod kreską.

„Tworzą dynamiczny duet.” – powiedział szkoleniowiec, J.B. Bickerstaff. „Są poważnym problemem dla rywali Obaj są świetnymi playmakerami.”

Piątkowego poranku, obaj pracowali nad zagraniami, a jednym z nich było skrócenie dostarczenia lobu do Mobleya. Są przyjaciółmi, razem spędzają dużo czasu. Wychodzą na kolacje, cały dzień ze sobą rozmawiają. Co ciekawe, większość ich dyskusji nie dotyczy koszykówki.

Ta chemia także ma coraz większe przełożenie na parkiecie.

„Bardzo mi się to podoba.” – powiedział Mobley o grze z Dariusem. „Zawsze wiemy, gdzie każdy z nas znajduje się na parkiecie. Czuje i wie, gdzie chcę otrzymać piłkę. Myślę, że w każdym meczu jesteśmy coraz lepsi. Garland świetnie radzi sobie z rzucaniem lobów. Ten dzisiejszy… to było trudne.”

1 Komentarz

  1. […] porażka Cleveland Cavaliers wyklucza z gry Evanam Mobleya przynajmniej przez dwa tygodnie. Taką informację przekazał zespół z […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like