Transfery

Czwarta drużyna w ciągu dwóch lat. DeMarcus Cousins w Nuggets

W dniu dzisiejszym zespół Denver Nuggets podpisał 10-dniowy kontrakt z doświadczonym DeMarcusem Cousinsem.

Boogie w Nuggets

O tym fakcie poinformował Adrian Wojnarowski z ESPN. Będzie to jego czwarta drużyna w ciągu ostatnich dwóch lat. Cousins opuścił cały sezon 2019-20 z powodu zerwania więzadła krzyżowego.

Denver w nocy podejmą we własnej hali Memphis Grizzlies (3:00), a następnie niedzielnej nocy Detroit Pistons (2:00). 10-dniowy kontrakt DeMarcusa obejmuje sześć najbliższych pojedynków Bryłek.

31-letni środkowy został zwolniony przez obecnych mistrzów NBA – Milwaukee Bucks przed terminem kontraktów gwarantowanych, dwa tygodnie temu. Podpisał kontrakt z Bucks 30 listopada i zdobywał średnio 9,1 punktu, 5,8 zbiórki. Przebywał na parkiecie średnio 17 minut w 17-tu meczach zespołu z Wisconsin. Bucks byli jego szóstą drużyną w 11-letniej karierze.

Piąty wybór draftu 2010 roku spędził pierwsze sześć sezonów w Sacramento Kings. Zagrał półtora sezonu dla Pelicans i rozegrał 30. spotkań w barwach Golden State Warriors w sezonie 2018/19.

Po podpisaniu kontraktu z Los Angeles Lakers zerwał ACL podczas sierpniowego treningu w Las Vegas. Następnie powoli wracał, a jego przystankami były Houston oraz Clippers, przed podpisaniem umowy z Milwaukee.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like