stephen curry nie pojedzie do Tokio?
Informacje

Curry kolejnym graczem, który nie zagra na Igrzyskach?

Najlepszy strzelec NBA sezonu 2020/2021, Stephen Curry nie zagra na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio tego lata? Drużyna USA nie spodziewa się, że zgłosi swoją kandydaturę.

Curry nie zagra w Tokio?

stephen curry nie pojedzie do Tokio?

Do występu w igrzyskach olimpijskich w Tokio przygotowują się m.in. Draymond Green, Kevin Durant czy też Damian Lillard. Każdy z nich chce pomóc reprezentacji Stanów Zjednoczonych w zdobyciu złotego medalu.

Nie wydaje się jednak, że Stephen Curry znajdzie się wśród tych, którzy wkrótce polecą do kraju kwitnącej wiśni.

Splash Brother dwukrotnie zdobywał złoty medal z drużyną USA na Mistrzostwach Świata w 2010 i 2014 roku, jednak nigdy nie brał udziału w igrzyskach olimpijskich. Z kadry wycofał się dwa lata później, doznając kontuzji kolana w playoffach przeciwko Houston Rockets. Uraz nie był na tyle poważny, aby wybitny strzelec musiał przerwać na dłużej występy w Golden State Warriors.

Obóz treningowy reprezentacji USA rozpocznie się w lipcu, a Curry będzie musiał podjąć stanowczą decyzję, czy zagra w reprezentacji.

Jednym z tych, który poinformował wszystkich o swojej nieobecności jest LeBron James. Król NBA zamierza odpocząć i skupić się na premierze filmu Space Jam 2.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like