Informacje

Curry i Durant liderami głosowania NBA All-Star 2022

Byli koledzy z drużyny Warriors, Stephen Curry i Kevin Durant są jak dotąd ulubieńcami fanów w głosowaniu do nadchodzącego NBA All-Star 2022.

Nikogo to nie dziwi… ?

No właśnie nie. Według pierwszych głosowań to właśnie Curry i Durant prowadzą w wyborze do All-Star.

Superstrzelec GSW zebrał do tej pory 2 584 623 głosy (najwięcej spośród wszystkich zawodników NBA). Drugie miejsce zajmuje KD, na którego głosowało 2 360 435 osób. Obaj notują wyśmienity sezon i są uważani za czołowych kandydatów w wyścigu o tytuł MVP.

Aktualny mistrz NBA i MVP finałów – Giannis Antetokounmpo jest trzeci w klasyfikacji generalnej i pierwszy wśród międzynarodowych graczy z 2 145 835 głosami. MVP 2021 – Nikola Jokić zajmuje piąte miejsce, zdobywając 1 649 809 głosów.

Najbardziej zaskakująca jest obecność dwóch graczy, których fani nie oglądali „zbyt często”. Kyrie Irving dopiero dzisiejszej nocy zadebiutował w tym sezonie przeciwko Pacers, natomiast Klay Thompson już drugi sezon walczy z kontuzjami, a jego powrót na parkiet zbliża się wielkimi krokami.

Kolejne wyniki głosowania fanów zostaną udostępnione w czwartek 13 stycznia.

1 Komentarz

  1. […] Stephen Curry wierzy, że wygraliby ten pojedynek, a nawet udałoby się ograć zespół z Illinois w sześciu meczach. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like