Christian Wood Rockets Lakers
Informacje

Christian Wood podekscytowany konfrontacją z Lakers

Center Houston Rockets – Christian Wood po dzisiejszym zwycięskim meczu nad Orlando Magic 132:90 udzielił wywiadu, w którym opisuje dwa nadchodzące spotkania z Los Angeles Lakers.

Dla Christiana Wooda dwa najbliższe pojedynki z LAL to nie są kolejne dwa w kalendarzu sezonu 2020/21. Zawodnik Rockets podkreśla, że spotkanie na pozycjach nr 5 z Anthony’m Davisem będą niezwykle emocjonujące, a także będzie to wielki sprawdzian jego umiejętności.

Oto co powiedział 25-latek, który w meczu z Orlando zdobył 22 punkty i zebrał 15 piłek.

„Jest kilka meczów, które mam zakreślone w kalendarzu. Oczywiście jest to mecz z Los Angeles Lakers i pojedynek na pozycji centra z Anthony Davisem. To zawodnik, którego zawsze obserwowałem. Zamierzam podjąć walkę i pokazać się z jak najlepszej strony.” – twierdzi Wood.

Mecze Houston Rockets z Los Angeles Lakers to będzie test dla drużyny z Teksasu, która od początku sezonu jest trapiona kontuzjami i absencjami z powodu kwarantanny.

„Jest jeszcze za wcześnie, by mówić na ile nas stać, ale te dwa najbliższe mecze pokażą co znaczymy w defensywie i ofensywie. To z pewnością będzie dla nas sprawdzian. Myślę, że jesteśmy gotowi.”

W tym sezonie Wood notuje średnio 23,3 punktu (21. średnia w NBA), 10,8 zbiórki, 2 bloki na mecz.

Pierwsze spotkanie obu drużyn odbędzie się w Toyota Center, z niedzieli na poniedziałek 11.01.2021 o godz. 1.00 polskiego czasu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like