Informacje

Cade Cunningham zyskał latem 5 kg mięśni

Trener Dwyane Casey przez całą swoją karierę w NBA śledzi młodych graczy, którzy trafiają do NBA. Zmianę fizyczną widzi również u jedynki Draftu – Cade’a Cunninghama.

Szkoleniowiec Pistons wyraził swoją opinię, mówiąc, że Cunningham 'przypakował’ dodatkowo 5 kilogramów mięśni od czasu dołączenia do zespołu z Detroit. Trafiając do Pistons ważył 93,4 kilograma, natomiast teraz waga wskazuje 98,8. Rookie był jednym z wyróżnionych młodych graczy przez Caseya.

„Nasi ludzie pracowali całe lato, gdziekolwiek, nawet we własnych domach. Wysyłaliśmy trenerów do ich miasta rodzinnego. To było dobre lato. Nasza młodzież utrzymuje świetną formę (Luka Garza). Cade przybył do nas z 208 funtami i musiał zacząć mocny trening siłowy.” – podkreślił.

Cade spędził okres poza sezonem na treningach oraz poznania nowych kolegów z drużyny. Wydaje się, że dobrze zaaklimatyzował się w nowym środowisku.

1 Komentarz

  1. […] NBA, Cade Cunningham brał udział w poniedziałkowym treningu Detroit Pistons. 20-letni pick nr 1 tegorocznego draftu […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like