Informacje

Byki uhonorują Noaha w meczu z Knicks (28 października)

Joakim Noah zostanie uhonorowany podczas meczu Chicago Bulls z New York Knicks. Mecz odbędzie się 28 października w United Center.

W piątek rano, Byki ogłosiły, że bilety na wszystkie mecze domowe są już dostępne w sprzedaży. Oczywiście obejmuje to także 'Joakim Noah Night’.

Noah w zeszłym sezonie ogłosił przejście na koszykarską emeryturę. W tym sezonie, kibice, którzy są w pełni zaszczepieni lub uzyskają negatywny wynik testu na COVID-19 będą mogli uczestniczyć w meczach NBA.

36-letni francuz swoje największe lata świetności osiągał pod rządami Toma Thibodeau, dlatego też nie przypadkowo wybór padł na spotkanie z Nowojorskim Knicks.

Joakim zawsze grał z pasją i pełnym zaangażowaniem, a kibice go uwielbiali. Z pewnością licznie przybędą do hali, aby świętować to wydarzenie. Jego byli koledzy z drużyny – Derrick Rose i Taj Gibson będą w szeregach rywali Bulls.

Ale to nie wszystko.

Chicago uhonoruje także kilka dni temu wprowadzonego do galerii sław – Toniego Kukoca i nastąpi to 30 października w meczu z Utah Jazz.

P.S. Dodatkowo zapraszamy do głosowania w sondzie na stronie głównej naszej witryny – dziękujemy 🙂

1 Komentarz

  1. […] krokami zbliża się wielka uczta, a konkretnie ’Joakim Noah Night’. Francuski środkowy zostanie uhonorowany w meczu Bulls – Knicks. Oba zespoły zmierzą się […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like