Informacje

Byki pełne talentów. DeRozan nakręcony!

Wkrótce rozpoczniemy nowy sezon NBA 2021/2022, a DeMar DeRozan po raz pierwszy zagra w Chicago.

Czterokrotny uczestnik meczu gwiazd podpisał z Bulls 4-letni kontrakt o wartości 84 milionów dolarów. Ostatnie trzy sezony spędził w San Antonio Spurs.

W poniedziałek podczas media day, 13-letni weteran NBA mówił o swoim nowym zespole, a przede wszystkim jak wiele talentów znajduje się w drużynie z wietrznego miasta.

„Jest tu dużo talentów. Nie sądzę, że grałem kiedykolwiek w tak utalentowanym zespole.” – powiedział. „Zależy nam na tym, aby złożyć to w całość. Ja wykonam swoje zadanie, będąc weteranem w drużynie. Pomogę to wszystko zazębić.”

DeMar Derozan wraz z Lonzo Ball’em oraz Alexem Caruso trafili do Bulls tego lata. To nie tylko wizja poważnej rywalizacji na wschodzie, ale także zatrzymanie gwiazdy zespołu, jaką bez wątpienia jest Zach LaVine.

„Wibracje są same pozytywne. Uwielbiam to, a zwłaszcza to miasto, które jest po prostu przyciągające. Jestem podekscytowany pobytem tutaj.” – stwierdził DeMar.

Z takimi postaciami jak DeRozan, Ball oraz LaVine i Nikola Vucević, Byki mogą zrobić wiele hałasu w konferencji wschodniej.

1 Komentarz

  1. […] czasu pojawienia się w szeregach Chicago Bulls, DeMar DeRozan wydaje się być oczarowany „towarzystwem” oraz całą […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like