Informacje

Bulls niecierpliwie czekają na Vucevicia

Bez Nikoli Vucevicia nie jest już tak kolorowo. Bulls w czterech meczach wyjazdowych odnotowali 2 zwycięstwa i 2 porażki.

VUCEVIĆ POTRZEBNY OD ZARAZ

Czarnogórzec w dalszym ciągu widnieje w protokołach BHP i nie może brać udziału w meczach. Trafił do nich po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na COVID-19.

Piątkowej nocy, Byki zakończą swój wyjazdowy trip pojedynkiem z Denver Nuggets (3:00 polskiego czasu). Następnie wrócą do domu i na własnym parkiecie podejmą New York Knicks, a następnie Indianę Pacers.

56-letni szkoleniowiec Chicago komentując dzisiejszą porażkę z Blazers wyjawił, że nie ma kreatywności na pozycji podkoszowego. Tony Bradley oraz Alize Johnson mieli załatać dziurę po Vuceviciu.

„Nasi wysocy gracze mieli grać agresywnie, ale nie wywieraliśmy na rywalu zbyt dużej presji. Potrzebujemy na środku człowieka, który będzie kreatywny i stworzy wiele sytuacji.”

W dotychczasowych 11 spotkaniach Bulls, Nikola siedmiokrotnie osiągał double-double oraz notował średnio 13,6 punktu, 10,9 zbiórki oraz 4,3 asysty na mecz.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like