Informacje

Brandon Goodwin dostał zakrzepicy po szczepieniu na koronawirusa. Dlaczego to ukrył?

Brandon Goodwin ma wiele do powiedzenia na temat swojej „kontuzji”, która wykluczyła go z gry w Atlanta Hawks.

Jastrzębie ogłosiły w maju tego roku, że Brandon Goodwin będzie nieobecny do końca sezonu, z powodu „drobnego problemu z oddychaniem”.

26-latek zagrał w 47 meczach, zdobywając średnio 4,9 punktu, 1,5 zbiórki, 2 asysty na mecz, zanim nastąpił finał współpracy.

Jednak historia wydaje się być bardziej skomplikowana, niż się początkowo wydawało.

Podczas ostatniej transmisji na żywo na swoim Twitterze, Goodwin wyjawił, co tak naprawdę się wydarzyło. To bardzo komplikuje sprawy.

„Zachorowałem i już nie wróciłem. Byłem bardzo zmęczony po meczach. Bolały mnie plecy i czułem się wyczerpany. Nie mogłem biegać po boisku, dobijały mnie plecy. Ból nie ustąpił, więc poszedłem do lekarza. Dowiedzieliśmy się, że mam zakrzepicę. Nastąpiło to w ciągu miesiąca.” – powiedział.

„Czułem się dobrze, dopóki nie zostałem zaszczepiony. Tak skończył się mój sezon.”

„Po rozmowach z zespołem, powiedziano mi, że sezon dla mnie się zakończył. Jastrzębie powiedziały mi, żebym nikomu nic nie mówił. Zastanawiałem się tylko, dlaczego?”

Sam zawodnik jest pełen optymizmu.

„Niedługo wrócę, ale nie wiem, w którym zespole zagram.”

Goodwin próbuje znaleźć nową drużynę. W międzyczasie chce położyć kres tej opowieści, a jego słowa podłapały amerykańskie media, a zwłaszcza szczepiący.

„Nie mam historii do opowiedzenia. Może to było spowodowane szczepieniem, może koronawirusem. Czuję się dobrze, jestem zdrowy i znowu zagram. Zachorowałem w kwietniu i wyzdrowiałem po kilku tygodniach. To stara sprawa, proszę dać mi spokój.”

fot. NBA.com

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like