Informacje

Bradley Beal twierdzi, że Westbrook przeniesie jego grę na wyższy poziom.

Wiele już powiedziano na temat przejścia Russella Westbrooka do Washington Wizards. Przede wszystkim o podniesieniu umiejętności młodych zawodników w ekipie czarodziejów, a także dodatkowej energii w zespole.

Takie refleksje na pewno nie są bez powodu, ponieważ Westbrook to były MVP oraz jeden z najlepszych graczy swojego pokolenia. Jest jednak szansa, że nie tylko młodzi gracze będą czerpać wiele korzyści z obecności 32-letniego rozgrywającego. Sam Bradley Beal powiedział dzisiaj na łamach NBC Sports Washington, że dzięki pojawieniu się Westbrooka w Wizards jego poziom również ulegnie zmianie.

„Zdecydowanie myślę, że wzniosę się na wyższy poziom. Jestem tym podekscytowany.” – mówi Beal.

„Jestem pewny, że moja gra będzie jeszcze lepsza. Westbrook jest byłym MVP, dziewięciokrotnie występował w All-Star. Jestem podekscytowany, że mogę z nim grać.”

3 Komentarze

  1. […] dzisiejszego meczu przeciwko Orlando Magic, Bradley Beal nie był do końca sobą, jednak zdołał uzyskać 26 […]

  2. […] losach meczu decydowała dogrywka. Mogło do niej nie dojść, ponieważ piłkę meczową miał Bradley Beal, jednak nie trafił za 3. W dogrywce sędziowie w ostatnich sekundach odgwizdali faul Ziona […]

  3. […] Bradley Beal nie ukrywał zadowolenia, że w końcu mógł rozegrać mecz, w którym na trybunach zasiadła jego rodzina. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like