Informacje

Bradley Beal sam zadecyduje o przyszłości

Gwiazda Washington Wizards Bradley Beal ma naprawdę bardzo dużo powodów by przedłużyć swój kontrakt i pozostać w zespole na kolejne lata.

Jednak 28-latek postanowił poczekać z podjęciem decyzji, ponieważ zespół został przebudowany przed rozpoczęciem sezonu 2021/22.

Czarodzieje zaskoczyli wszystkich. Z rekordem 14-11 zajmują piąte miejsce w tabeli konferencji wschodniej.

W ostatnim podcaście Posted Up with Chris Haynes, Beal przyznał, że jest oddany zespołowi, ale sam chce dyktować, jak potoczy się jego przyszłość.

Mam czas, więc trzymam karty. Po pierwsze nigdy nie byłem w takiej sytuacji. W pewnym sensie to akceptuję, ponieważ sam zadecyduję, gdzie chcę być. Ostatecznie muszę być samolubny i zrobię to po raz pierwszy w mojej karierze. Wykorzystam to.

Oczywiście w pełni poświęcam się Wizards. Przyczyniłem się do tego, aby być tutaj. Dwukrotnie zobowiązałem się, że tu będę. Teraz chcę zobaczyć zobowiązanie wobec mnie, że możemy stworzyć zwycięski zespół w tym miejscu.

W 2019 roku Bradley podpisał dwuletnie przedłużenie z możliwością rezygnacji przed sezonem 2022/23. Nowa oferta to czteroletni kontrakt o wartości 181, miliona dolarów. Mógł też po zakończeniu sezonu podpisać maksymalny kontrakt dla weterana, a kwota sięgałaby 235 milionów.

Póki co czeka/my.

Bradley Beal GIFs - Get the best GIF on GIPHY

1 Komentarz

  1. […] Zespół Washington Wizards będzie musiał sobie radzić do końca sezonu bez swojej największej gwiazdy – Bradleya Beala. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like