Informacje

Boston zgarnie Lavine’a lub Beala przyszłego lata?

Boston Celtics dodali tego lata do swojego składu Al’a Horforda oraz Dennisa Schrodera. Swoje ważne kontrakty posiadają także Jayson Tatum i Jaylen Brown.

Według „Boston Globe”, drużyna prowadzona przez Brada Stevensa planuje pozyskać świetnego strzelca w przyszłym roku. Nazwiska, które krążą w obiegu to: Zach LaVine oraz Bradley Beal.

Obaj grają na pozycji rzucającego obrońcy. W przyszłym roku kontrakt LaVine’a z Bulls wygasa, a więc jest szansa na negocjacje z zawodnikiem.

Inna sytuacja jest u zawodnika Washington Wizards. Beal w poprzednim sezonie „na mecie” został wyprzedzony i tytuł najlepszego strzelca w NBA trafił do Stephena Curry’ego. Bradley osiągał średnio 30,5 punktu na mecz. Lider Czarodziejów w sezonie 2022/23 będzie miał opcję gracza, ale proponuje mu się 37 milionów dolarów, więc być może odejście z obecnego zespołu nie będzie wchodziło w grę.

Jeśli Boston zamierza stworzyć drużynę mistrzowską to będzie musiał się wzmocnić. Co prawda swoje kontrakty przedłużyli Tatum i Smart, to jednak jest to zdecydowanie za mało.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like