bogdan bogdanović atlanta hawks
Informacje

Bogdan Bogdanović nie boi się kibiców!

Serbski koszykarz NBA – Bogdan Bogdanović nie boi się kibiców. Dobrze zna smak zachowań kibiców podczas meczów, kiedy grał w Europie.

Bogdana już nic nie zdziwi

bogdan bogdanović atlanta hawks

Radzenie sobie z presją, jaką wywołują kibice podczas meczów nie jest łatwe. Bogdan Bogdanović, jeden z najlepszych europejskich strzelców ostatnich lat, przeżył dużo doświadczeń, kiedy grał na starym kontynencie.

Kiedy publiczność 'oszalała’ podczas spotkania trzeciego meczu z Philadelphią 76ers, nie było to wielkie zdziwienie dla obecnego gracza Atlanta Hawks.

28-letni Serb grał z najbardziej wymagającymi fanami w Eurolidze, zagorzałymi kibicami Panathinaikosu. Po przegranym meczu nr 3, wspomniał w wywiadzie o swoich przeżyciach.

„W NBA nie zostaniesz trafiony monetami, czy też zapalniczkami podczas wykonywania rzutów wolnych, a także nikt nie będzie mierzył w Twoje oczy z lasera. Kiedy grałem w Atenach z Panathinaikosem, pamiętam ten zielony laser. Bardzo trudno jest rzucać! Teraz nie mam z tym do czynienia. Jestem pewny siebie. To mentalność.” – podkreślił.

1 Komentarz

  1. […] Atlanta Hawks poinformował, że na co najmniej dwa tygodnie z gry wypada ich obrońca – Bogdan Bogdanović. Z pewnością jest to spora strata […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like