Informacje

BIG 3 Nets lepsze od wielkiej trójki Miami według Bosha

Dwukrotny mistrz NBA, Chris Bosh otwarcie przyznał, że trio z Brooklynu pokonałoby wielką trójkę Miami, której był członkiem.

chris bosh

Artykuł ujrzał światło dzienne we wtorek na łamach Fubo Sports Network, w którym oświadczył, że będąc w sile wieku to właśnie BIG 3 Nets wygrałoby tą konfrontację.

„Skierowałbym ukłony w ich kierunku.” – powiedział Bosh. „Mógłbym wykonywać dobre rzuty, rywalizować na 100%, ale oni mogą robić rzeczy, których nigdy nie widziałem. W grze 3 na 3, nie wiesz co może się zdarzyć. Ci goście mogliby trafiać z każdej pozycji. Wszyscy trzej posiadają tę zdolność.”

Trójka Miami Heat nie zdobyła mistrzostwa w 2011 roku, kiedy po raz pierwszy grała ze sobą: Wade-James-Bosh. Następnie osiągnęli dwa tytuły mistrzowskie z rzędu.

Nets zaczęli tak samo. Odpadli z rywalizacji o najwyższy cel w półfinale z Milwaukee Bucks po siedmiu spotkaniach. Chris bierze pod uwagę wszystkie talenty Hardena, Irvinga i Duranta. Sądzi, że Brooklyn stanie na szczycie.

1 Komentarz

  1. […] Kukocem, do galerii sław zostaną także włączeni m.in. Chris Bosh (Ray Allen i Pat Riley), Paul Pierce (Kevin Garnett), Ben Wallace (Larry Brown), Chris Webber […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like