Beal i Westbrook zabili Lakers
Wyniki NBA

Beal i Westbrook zabili Lakers! Wielka sensacja w Los Angeles.

W przed chwilą zakończonym spotkaniu wielką niespodziankę sprawili koszykarze Washington Wizards, którzy w wyjazdowym meczu wygrali po dogrywce z Los Angeles Lakers 127:124!

Całymi sprawcami zamieszania byli ci DWAJ- Bradley Beal i Russell Westbrook . Duet czarodziejów łącznie uzbierał 65 punktów, 21 zbiórek, 15 asyst. Najlepszy strzelec w lidze notował 33 punkty, a Mr Triple-Double – 32.

Właściwie to Wizards mogli skończyć ten mecz szybciej. Przy remisie 115:115, piłkę meczową w rękach miał Beal, ale niestety nie trafił i mięliśmy dogrywkę. W doliczonym czasie gry ponownie lepsi goście, a znowu pewnie rzucał wcześniej wspomniana “Big Panda”.

W drużynie LAL najlepszy był nie kto inny jak LeBron James. Dzisiejsze możliwości zatrzymały się na 31 punktach, 9 zbiórkach, 13 asystach i jednym przechwycie. LBJ miał też szanse doprowadzić do drugiej dogrywki, jednak nie trafił za 3, parę sekund po nim Kuzma.

Pochwalić należy byłego gracza Clippers – Montrezla Harrella. Center Lakers w sumie uzbierał 26 punktów, 9 zbiórek, 2 asysty i 2 bloki.

W pozostałych meczach NBA dzisiejszej nocy nie było wielkich niespodzianek. Ósmą z rzędu porażkę ponieśli koszykarze Houston Rockets, a Utah Jazz po piątkowej porażce z Clippers wracają na właściwe tory. Teraz czeka ich pojedynek z Lakers i będzie to ze środy na czwartek, 25-ego lutego o godz. 4.00 polskiego czasu. Ten mecz transmitować będzie Canal+ Sport.