Baron Davis podjął temat rozmów, czy Draymond Green jest najlepszym obrońcą wszech czasów
Informacje

Baron Davis rozbawiony słowami Greena, “najlepszego obrońcy wszech czasów”

Bardzo było do śmiechu Baronowi Davisowi w dzisiejszym podcaście, w którym poruszono temat słów Draymona Greena, jakoby był najlepszych obrońcą w historii NBA.

Draymond Green – “Jestem najlepszym obrońcą w historii NBA”

Zawodnik Golden State Warriors - Draymond Green uważa, że jest najlepszym obrońca w historii NBA

The Dancing Bear zawsze był osobą, która motywowała, a także jasno określała swoje cele i oczekiwania. To był kolejny przykład jego pewności siebie.

Eksperci nie mają wątpliwości. Draymond Green nie bez powodu użył ostatnio słów, że jest najlepszym obrońcą wszech czasów. Z pewnością zdawał sobie z tego sprawę, że koszykarski świat zacznie o nim mówić , a powtórki będą często oglądane.

Wielu byłych graczy podjęło temat tej dyskusji, a jednym z nich był Baron Davis, który cztery sezony bronił barw Golden State Warriors.

“Nie powinien tego mówić. Draymond gra w innej NBA niż kiedyś. Oczywiście, statystyki mówią wszystko. Z pewnością ma rację, obecnie jest jednym z najlepszych obrońców. Najlepszy w historii? Nie, nie sądzę.” – podkreśla Davis.

“Jeśli mówisz, że jesteś najlepszym obrońcą wszech czasów, to znaczy, że byłbyś w stanie zatrzymać Tima Duncana, Dirka Nowitzkiego, T-Maca? Czy powstrzymałbyś Michaela Jordana?”

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like