Informacje

Antetokounmpo: „Jrue zaufał mi.”

Zespół Milwaukee Bucks wyszedł na prowadzenie 3-2 w finale NBA. Zwycięstwo w meczu nr 5 zapewnił Giannis Antetokounmpo, ale ogromny wkład miał Jrue Holiday, wykonując przechwyt.

26-letni grek spóźnił się na spotkanie z dziennikarzami po zakończonym spotkaniu z powodu wyczerpania. „Byłem trochę odwodniony, ale jest w porządku.” – stwierdził Giannis.

„W każdym meczu idę na całość. Jrue mi zaufał, wyrzucając piłkę na alley-oop. Tego właśnie potrzebujemy od niego. Jego gra w obronie jest dla nas nieoceniona. Takie rzeczy sprawiają, że należy do elity. To był wielki mecz, wygraliśmy ten pojedynek.”

Antetokounmpo zakończył spotkanie z dorobkiem 32 punktów, 9 zbiórek, 6 asyst. Giannis prowadzi w wyścigu o tytuł MVP finałów.

„Widziałem jak podąża do przodu. Zobaczyłem Chrisa Paula, zacząłem sprint, a nikogo nie było wokół mnie. Na początku nie chciał mi rzucić piłki, ale pomyślałem: rzuć, rzuć. Jednak wyrzucił piłkę. Zaufał mi. Po meczu powiedziałem: Dziękuje za zaufanie. Mogło zdarzyć się tak, że źle wykonałby podanie i za to byłby odpowiedzialny. Podszedłem do niego po meczu i podziękowałem.”

Mecz nr 6 odbędzie się z wtorku na środę o godz. 3:00 w Fiserv Forum. Transmisja z tej konfrontacji na antenie Canal+ Sport.

2 Komentarze

  1. […] Jrue Holiday i jego żona Lauren nie szczędzą pieniędzy, jeśli chodzi o cele charytatywne. Przede wszystkim w tym trudnym okresie po przejściu huraganu, obecny zawodnik Milwaukee Bucks nie zapomniał o swoim byłym zespole i mieście, w którym spędził 7 lat. […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like