Drummond w Knicks?
Transfery

Andre Drummond wyląduje w Nowym Jorku? Knicks zaprzeczają.

Klub New York Knicks zabrał głos w sprawie pogłosek, jakoby center Andre Drummond miał zasilić ich szeregi.

„Nie byłoby to dobre dla zespołu. Pozyskanie Drummonda to ograniczenie możliwości jakie posiada Julius Randle. Na dłuższą metę nie ma to większego sensu.” – wyjaśnił klub.

W poniedziałek, The Athletic poinformował, że Knicks rozważali podpisanie umowy z 27-latkiem, pod warunkiem, że zostanie on w pełni wykupiony przez Cleveland. Fakt, że zespół z Nowego Jorku ma spore możliwości finansowe i byliby w stanie zakontraktować centra Cavs, długoterminowo.

Lakers i Nets podobno są również zainteresowani zawodnikiem, jeśli kawaleria z Ohio wykupiłaby go. Jeśli Knicks rzeczywiście są zainteresowani to mają konkurentów w postaci pretendentów do mistrzostwa NBA.

Wspomnijmy, że Pistons i NYK w zeszłym roku starali się pozyskać świetnego środkowego, jednak żaden z tych planów nie został dopięty.

Nowojorczycy mają jeszcze inny „problem”. Kontraktowanie Drummonda to również mniejsze możliwości rozwoju Mitchella Robinsona, który jest jednym z najlepszych młodych graczy w zespole. Tak więc obecność młodego centra jest również przeszkodą, która ustawiłaby się po zakontraktowaniu zawodnika All-Star.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like