Aleksej Pokusevski Oklahoma City Thunder
Informacje

Aleksej Pokusevski: “Chcę udowodnić, że mogę być jednym z najlepszych.”

Aleksej Pokusevski spoglądając wstecz, widzi jaką drogę przeszedł, aby znaleźć się w najlepszej koszykarskiej lidze świata – NBA.

Serb udowadnia, że nie znalazł się w lidze przypadkiem. W swoim pierwszym sezonie osiąga świetne wyniki w drużynie Thunder.

W dzisiejszym meczu z Charlotte Hornets zanotował career-high, zdobywając 25 punktów (7/11 za 3), 9 zbiórek i 4 asysty.

“Jestem zdeterminowany, ale także cierpliwy. To nie stanie się teraz, ale nie oznacza, że nigdy. Próbuję się wykazać grając ostro. Chcę udowodnić, że mogę być jednym z najlepszych.” – dodatkowo chwaląc Oklahomę.

“Pokazali, że wierzą we mnie. To mi wystarczy. Spróbuję pracować i grać najlepiej jak potrafię. Cieszę się ze zwycięstw z OKC i mamy świetlaną przyszłość. Zespół pracuje we właściwy sposób, a system jest doskonały.”

Jego idole są legendami NBA, ale 19-latek chce wypracować własny, niepowtarzalny styl.

“Kiedy byłem młody spoglądałem na Kobego Bryanta i Magica Johnsona, ale to nie oznacza, że chcę grać w ten sam sposób. Chcę mieć swój własny styl, nie chce nikogo naśladować.” – dodał Aleksej.

1 Comment

  1. […] precyzyjnym, Aleksej Pokusevski i jego koledzy z drużyny otrzymają 53,1 miliona dolarów, czyli tylko 5,6 mln więcej niż sam […]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like