Informacje

Al Horford docenia Mosesa Browna

Al Horford bardzo chwali nowicjusza Boston Celtics – Mosesa Browna, który w packu trafił do Bostonu w zamian za Kembę Walkera.

Kolos z wielkimi możliwościami

 

35-letni weteran NBA był głównym celem Celtów. Zespół z Massachusetts dodatkowo otrzymał w pakiecie Mosesa Browna. Kemba Walker został 'odesłany’ do Oklahoma City Thunder.

21-letni center spędził sezon 2020/21 w barwach OKC, występując 43-krotnie (32. razy jako gracz pierwszej piątki), wywierając duże wrażenie na tak uznanej marce, jaką jest starszy kolega – Al Horford.

„Moses to wspaniały dzieciak.” – powiedział Al na dzisiejszej konferencji prasowej. „Koledzy z szatni będą go uwielbiać. Dużo słucha i próbuje grać we właściwy sposób.”

„Starałem się mu pomagać, kiedy w poprzednim sezonie graliśmy w OKC. Z centrami zazwyczaj dużo rozmawiam o grze obronnej. To tylko jedna z wielu rzeczy, o których z nim rozmawiałem. Jest zawodnikiem z dużym potencjałem.”

Brown będzie wkraczał w swój trzeci sezon w NBA jako gracz Boston Celtics. Środkowy w barwach Thunder zdobywał średnio 8,6 punktu, 8,9 zbiórki, 0,2 asysty i 1,1 bloku na mecz.

To właśnie w meczu przeciwko Celtics (27 marca) zdobył 21 punktów oraz 23 zbiórki 🙂

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like