Informacje

20 tys. punktów na koncie LaMarcusa Aldridge’a

Dzisiejszej nocy, LaMarcus Aldridge zapewnił Nets wielkie wsparcie grając z ławki. Dzięki świetnemu występowi, Sieci zwyciężyły z Pacers 105: 98.

LaMarcus Aldridge – 20000 punktów

fot. Sport Illustrated

36-letni LaMarcus zdobył 21 punktów, rzucając, aż 17 w drugiej połowie. Dzięki tej zdobyczy, Aldridge stał się 48. zawodnikiem w historii NBA, który złamał barierę 20 tys. punktów w swojej karierze!

„Cudowne uczucie. To prawdziwe błogosławieństwo.” – powiedział po meczu. „Zdecydowanie nie wierzyłem, że to się stanie, po tym, co wydarzyło się w poprzednim sezonie.”

Weteran podpisał kontrakt z Nets w zeszłym sezonie, ale po zaledwie pięciu meczach musiał zakończyć karierę ze względu na arytmię serca.

Po uzyskaniu zgody od lekarzy, wrócił i zaznaczył mocno swoją obecność w drużynie z Nowego Jorku.

„Posiada instynkt zdobywania punktów, coś co przygotowujesz swój umysł jako dziecko.” – stwierdził Kevin Durant, który ma na swoim koncie ponad 24000 pkt. „Jest jednym z tych facetów, którzy potrafią zrobić coś w każdej sytuacji.”

„20 tysięcy punktów w karierze. Zrobiło to, tylko 48 graczy, a przecież grało w NBA tysiące zawodników. To ogromne osiągnięcie. Gratuluje, choć wiem, że LaMarcus chce o wiele więcej.”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like