kobe bryant 81 punktów
Lekcje historiiInformacje

15 lat temu Kobe Bryant wykręcił historyczne 81 punktów!

22.01.2006 roku miało miejsce niesamowite wydarzenie, a mianowicie historyczny i bardzo ciężki do powtórzenia wyczyn, którego dokonał Kobe Bryant. Był u siebie w Staples Center i właściwie tylko on mógł tego dokonać.

W swoim dziesiątym sezonie (2005/06) w NBA w meczu przeciwko Toronto Raptors zdobył 81 punktów (28/46 z gry, z czego 7/13 za 3 punkty), 6 zbiórek, 2 asysty, 3 przechwyty i 1 blok.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 64:49. Druga część meczu to już tylko i wyłącznie oklaski, wstawanie z miejsc i euforia po nokaucie w wykonaniu Black Mamby, który cały ciężar gry wziął na siebie.

Kibice skandowali w Staples Center: MVP, MVP, MVP.

W obecnej NBA chyba, żaden z zawodników nie jest w stanie tego powtórzyć, chociaż zdarzają się coraz częściej występy 60 punktowe.

Poniżej prezentujemy wideo z wszystkich trafień legendarnego Kobego Bryanta w meczu z Raptors. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

2 Komentarze

  1. […] Kerr w dzisiejszym wywiadzie podaje przykład Kobego Bryanta, który potrzebował czasu, aby w pełni rozwinąć skrzydła w NBA. Podobnie ma się z Jamesem […]

  2. […] 5 lat temu, Kobe Bryant rozegrał swój ostatni mecz w NBA. W pojedynku przeciwko Utah Jazz zdobył 60 […]

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may also like